12 °C

H–9740 Bük, Termál krt. 41/A.

+36 94 358-088

ertekesites@apartmanhotel.hu

Állásajánlatok

Az Apartman Hotel kollégát keres csapatába az alábbi pozícióra:
RECEPCIÓS (teljes munkaidős)

Amit kínálunk:
- Stabil, megbízható munkahely
- Nyelvvizsga pótlék
- Cafeteria
- Negyedéves bónusz
- Kellemes munkakörnyezet

Feladatok:
- Érkező/utazó vendégek fogadása/utaztatása
- Számlázás
- Dokumentációk pontos vezetése
- Foglalások rögzítése, ajánlatadás az értékesítés távollétében
- Teljes körű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
- Telefonhívások kezelése
- Folyamatos kapcsolattartás más részlegekkel

Elvárások:
- Kiváló kommunikációs készség
- Legalább 1 idegen nyelv ismerete (angol vagy német)
- Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
- Rugalmasság
- Csapatszellem
- Napi munkavégzés és vendégkezelés a Hotelstars követelményeknek megfelelően

Előnyt jelent:
- Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
- Cseh nyelv ismerete
- Flexys foglalási rendszer ismerete

Fényképes önéletrajzokat várjuk az alábbi e-mail címre, bővebb információ személyes interjú alkalmával!
salesmanager@apartmanhotel.hu